مسئول اطلاع رسانی

اهم وظایف این بخش به قرار زیر است:

گردآوری و ارائه خدمات پایگاه­های اطلاعاتی و منابع الکترونیکی در زمینه های مختلف علوم و فناروی و برقراری ارتباط مستقیم با پایگاه­های اطلاعاتی پیوسته و ناپیوسته.
خدمات الکترونیکی این بخش به شرح ذیل است:
خدمات الکترونیکی پیوسته: شامل 12 پایگاه اطلاعاتی پیوسته است که در اختیار کاربران دانشگاه قرار گرفته است این پایگاه شامل آی اس آی – اسکوپوس - ساینس دایرکت – اشپرینگر – وایلی – پرکوئیست – جی استور – انجمن شیمی آمریکا - کب دایرکت - آی تریپل ای - امرالد - آی او پی ساینس است.
خدمات ناپیوسته (Offline): شامل 360 پایگاه و انجمن علمی است که از طریق سامانه درخواست مقالات و منابع علمی قابل دسترسی است . متن کامل کلیه مقالات و فصول کتب پایگاه­ها مذکور از طریق این سامانه قابل درخواست و تهیه است.
دریافت آنی مقالات: تعدادی از این پایگاهها و انجمن های علمی مانند ساینس دایرکت، وایلی، آی تری پلی، ابسکو، جی استور و ... امکان دریافت سریع مقالات از طریق این سامانه موجود می­ باشد.
منابع الکترونیکی فارسی: شامل مگ ایران- نورمگز که مجموعاَ 3000 عنوان از نشریات علمی و پژوهشی و علمی و ترویجی فارسی، بهمراه شماره­های گذشته این نشریات را در بردارند.
جهت دسترسی به نشانی اینترنتی ذیل مراجعه فرمایید: http://magiran.com , http://noormags.ir
سیویلیکا حاوی مجموعه­ای از متن کامل مقالات کنفرانس­ها و سمینارهای است که در سطح ملی و بین المللی در کشور برگزار شده اند. http://civilica.com
کتابخانه دیجیتال اینتل: شامل بیش از2000000 جلد کتاب الکترونیکی لاتین در زمینه های مختلف علمی به نشانی اینترنتی: http://entel.ir
کلیه کاربران دانشگاه می توانند متن کامل کتب را از طریق این سامانه دریافت نمایند.